اطلاعات تماس

تهران خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)
نبش کوچه سی و هفتم پلاک 163
طبقه سوم واحد6

ما همه روزه در دسترس هستیم

فروش رویه اپوکسی فنولیک در تهران و سایر شهرستان ها توسط شرکت بازرگانی رادین با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت بالا عرضه میگردد.
این محصول بر پایه اپوکسی فنولیک پلی آمین طراحی گردیده است و با قدرت چسبندگی و دوام بالا و مقاومت در برابر اسیدها و قلیا می باشد. از سایر ویژگی های آن می توان به مقاومت در برابر آب داغ و حرارت و مقاومت مکانیکی بالا اشاره نمود. پرایمر اپوکسی فنولیک قابل اعمال بر روی سطوح فلزی و بتونی می باشد.

فروش رویه اپوکسی فنولیک

رنگ اپوکسی فنولیک ماده اصلی که دارد و بر اساس آن تهیه می شود، اپوکسی فنولیک پلی آمین است. قدرت چسبندگی که این رنگ دارد بسیار بالا می باشد و در برابر اسیدها و مواد اسیدی دیگر مقاومت بسیاری از خود نشان می دهد.
همچنین باید بدانید این رنگ در برابر حرارت بسیار بالا مقاومت مکانیکی بسیار بالایی دارد. این رنگ ها نمونه ای از رنگ های پلی آمید می باشند.
ولی پوشش آنها نسبت به رنگ های دیگر مقاوم تر است. یکی از ویژگی های شاخصی که این نوع از رنگ ها دارند این است که، در برابر مواد شیمیایی دارای مقاومت بیشتری می باشند.

فروش رویه اپوکسی فنولیک
فروش رویه اپوکسی فنولیک

کاربرد رنگ اپوکسی فنولیک

کاربرد رنگ اپوکسی فنولیک عمومی است، ولی باید بدانید از این رنگ ها برای عایق بندی حرارتی هم استفاده می کنند، چرا که در برابر حرارت بسیار بالا مقاومت بسیاری دارد.
در بسیاری از مکان هایی که به استانداردهای آتش سوزی نیاز دارند از این رنگ به عنوان عایق بندی استفاده می کنند.

انواع رنگ اپوکسی فنولیک

رنگ اپوکسی فنولیک در انواع گوناگونی تولید می شود و هر یک از آنها کاربرد مختلفی دارد.

 1. اپوکسی فنولیک با مقاومت بسیار شدید شیمیایی می باشد.
 2. اپوکسی فنولیک با مقاومت شدید بالایی و همچنین انعطاف پذیر می باشد، این نوع از رنگ ها را بیشتر برای عایق بندی مورد استفاده قرار می دهند.
 • استفاده کردن از این رنگ ها در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از این مکان ها کانال های کولر و تهویه می باشد که این رنگ به خوبی می تواند از کانال کولر محافظت کند.
 • یکی دیگر از این مکان ها در تانک ها، مخازن و کوره هایی می باشد که دمای آنها بیشتر ۱۲۰ درجه سانتی گراد است. از آنجایی که این رنگ ها انعطاف بسیاری در برابر حرارت دارند در تجهیزاتی که دمای درون آنها بسیار بالا است استفاده می شوند.
 • یکی دیگر از نکاتی که در مورد این رنگ ها وجود دارد و باید بسیار به آن اهمیت دهید، این است که از آنها می توانید در مکان هایی که فضای کمی دارند استفاده کنید، چرا که ضخامت آنها بسیار کم می باشد. در واقع اگر شما دارای فضایی هستید که بسیار کم است می توانید از این رنگ ها به عنوان عایق استفاده کنید.
 • یکی دیگر از مکان هایی که از این رنگ ها می توانید استفاده کنید، در تولید ساندویچ پنل ها می باشد. بنابراین کاربرد این رنگ ها بیشتر در تجهیزاتی می باشد که دمای درون آنها بالا است و همچنین در مکان هایی که نیاز به عایق دارند هم از این رنگ استفاده می شود.
فروش رویه اپوکسی فنولیک 
فروش رویه اپوکسی فنولیک

مزایای رنگ اپوکسی فنولیک

تمامی رنگ های موجود مزیایی را شامل هستند؛اما ویژگی ها و مزایای بالای رنگ های اپوکسی فنولیک باعث شده که کارایی بیشتری را شامل بشود.

 • این رنگ ها در ماشینکاری کیفیت بسیار مناسبی دارند و به همین دلیل در ماشینکاری از آنها استفاده می شود.
 • این دسته از رنگ ها آب را بسیار کم جذب می کنند و در واقع باید بدانید جذب پایین آب آنها موجب شده است که از آنها به عنوان عایق استفاده کنند.
 • در برابر هرگونه آب و هوایی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند. البته برخی از این رنگ ها با هر نوع شرایط آب و هوایی سازگاری ندارند.
 • یکی از مهمترین مزیت هایی که رنگ اپوکسی فنولیک دارد این است که در برابر هر نوع مواد شیمیایی سازگاری دارد و به خوبی می تواند از خود مقاومت نشان دهد.
 • مقاومت حرارتی این رنگ ها یکی دیگر از مزیت های مهم آنها است و به همین دلیل از آنها در تجهیزاتی که دمای بالایی دارند استفاده می شود.
 • قالب گیری این نوع از رنگ ها بسیار آسان است و به همین دلیل بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

شرکت بازرگانی رادین یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های پخش کننده رنگ های صنعتی در کشور است.
همین طور شرکت بازرگانی رادین نماینده کارخانجات معتبر رنگ سازی در ایران است.
برای اطلاع بیشتر از قیمت رنگ ها در بخش تماس با،با ما در ارتباط باشید.

فروش رویه اپوکسی فنولیک 
فروش رویه اپوکسی فنولیک
به اشتراک بگذارید:

administrator

شرکت بازرگانی رادین فعال در زمینه انواع رنگ های صنعتی و ساختمانی و مشتقات رنگ و مواد اولیه و تولید کننده رنگ اتومبیلی ،ساختمانی و انواع تینر. راه ارتباطی: تلگرام و واتساپ 09129685440

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *